Nasza oferta

Realizacje kompleksowe

Realizacje kompleksowe

Projektowanie

Przygotowanie inwestycji składa się z wielu istotnych elementów. W SUPERSNOW podczas projektowania pracują najlepsi specjaliści, którzy czuwają nad każdym szczegółem. Masterplan przedstawia najbardziej optymalne rozwiązania technologiczne proponowanego systemu naśnieżania stoku narciarskiego. Jest to koncepcja w formie graficznej, która powstaje w oparciu o udzielone przez klienta sugestie, informacje i wizję w terenie.

Wykonanie

W ofercie SUPERSNOW znajduje się również generalne wykonawstwo montażu maszyn, urządzeń i innych elementów systemu naśnieżania.

Szkolenie

Szkolenie klientów z zakresu profesjonalnego przygotowania tras narciarskich mają na celu podwyższenie standardów stoków narciarskich oraz obsługi sprzętu SUPERSNOW. Świadomość i zdobyte umiejętności osób przeszkolonych pozwalają na znaczny rozwój ośrodków narciarskich, biorących udział w cyklach. Szkolenia organizowane przez SUPERSNOW przeprowadzane są w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych, co pozwala na skorygowanie błędów i niepowtarzanie ich w trakcie pracy.

Nadzór

Nadzór obejmuje kontrolę SUPERSNOW nad realizacją inwestycji. Celem nadzoru jest zapewnienie realizacji robót montażowych, zgodnie z dokumentacją projektową obiektu, obowiązującymi przepisami prawa oraz normami. Nadzór realizowany jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Wsparcie posprzedażowe

Nasza polityka produkcyjna pozwala każdemu klientowi na długie, bezawaryjne użytkowanie sprzętu. Firma SUPERSNOW od początku swojej działalności na polskim rynku systemów technicznego naśnieżania kładzie szczególny nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę serwisową. W sezonie każdy nabywca naszych systemów może liczyć na rzetelną obsługę techniczną oraz fachowe doradztwo. Dzięki wysokim kwalifikacjom, które posiada nasza kadra serwisowa, żaden z klientów nie powinien mieć problemów z usunięciem usterki lub z wymianą części. Po sezonie zaś nieustannie prowadzimy przeglądy techniczne, podczas których sprawdzamy instalację elektryczną, czyścimy dysze wodne oraz nukleacyjne, wkład filtru, a także wymieniamy olej w sprężarce.