Aktualności

RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI: HYDROSNOW I SUPERSNOW OGŁASZAJĄ WSPÓŁPRACĘ

24. Międzynarodowy Test Stacji Narciarskich pod kierownictwem Klausa Hönigsbergera i patronatem wydawnictwa sb&t Magazine, był idealnym momentem na zaprezentowanie nowej współpracy pomiędzy HYDROSNOW i SUPERSNOW wśród międzynarodowej publiczności, reprezentowanej przez ośrodki narciarskie z Niemiec, Austrii, Południowego Tyrolu i Szwajcarii.

Dzięki innowacyjnym technologiom i wysoko wykwalifikowanym pracownikom HYDROSNOW i SUPERSNOW chcą stać się najlepszym kompletnym dostawcą systemów naśnieżania na rynku. Od tego momentu HYDROSNOW przejmie dystrybucję armat śnieżnych SUPERSNOW w regionach Karyntia, Styria, Dolna Austria i Wiedeń, podczas gdy SUPERSNOW w niemieckojęzycznych regionach alpejskich będzie polegać na doświadczeniu HYDROSNOW w inżynierii instalacji przemysłowych. W ten sposób obie firmy uzupełniają się technologicznie. HYDROSNOW zawsze był uważany za najważniejszy adres dla wysokiej jakości systemów naśnieżania, podczas gdy SUPERSNOW i jego urządzenia produkujące śnieg uzyskują doskonałe wyniki przede wszystkim za niskie zużycie energii, bardzo dobrą jakość produkowanego śniegu i niezawodność.

Oprócz argumentów technicznych istnieją również strategiczne przyczyny charakteryzujące tę współpracę. Obejmują one wieloletnie doświadczenie obu firm w danej dziedzinie, najlepszą wiedzę rynkową, a także elastyczne i bardzo osobiste podejście do klienta. Fakt, że wszyscy sprzedawcy i pracownicy serwisowi wywodzą się bezpośrednio z branży i mają wieloletnie doświadczenia w górach, w naśnieżaniu lub przygotowywaniu stoków, powinien pomóc współpracy i szybkim sukcesie.

Dyrektor zarządzający HYDROSNOW Gerhard Fladenhofer od dziesięcioleci zajmuje się budową pompowni i systemów naśnieżania. HYDROSNOW planuje i realizuje kompletne systemy naśnieżania, co obejmuje projektowanie, planowanie i budowę przepompowni, stacji sprężarek, systemów chłodni kominowych i zbiorników na wodę. W ofercie usług HYDROSNOW znajdują się także miejskie systemy zaopatrzenia w wodę (wodociągi) oraz budowa małych elektrowni wodnych.

Dzięki budowie nowego zakładu produkcyjnego w St. Barbara / Mürztal (A) latem 2018 r., możliwe stało się również wzięcie produkcji w swoje ręce. Dzięki dynamicznej ekspansji firma zatrudnia 26 osób.

Na zdjęciu od lewej stoją: Oskar Schenk, Damian Piotr Dziubasik (SUPERSNOW), Tanja Wiltschnigg und Gerhard Fladenhofer (HYDROSNOW).