Aktualności

PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH W ZAKOPANEM!

Już jutro rozpocznie się trzydniowe święto dla wszystkich kibiców skoków narciarskich w Polsce. Przed nami polski weekend w Pucharze Świata. I to już po raz kolejny - przypomnijmy, że inauguracja tego sezonu ponownie miała miejsce w Wiśle-Malince, na co niemały wpływ mają opracowane przez nas technologie służące do produkcji śniegu przy temperaturze powyżej 0 stopni Celsjusza. Tym razem na skoczków czeka Wielka Krokiew w Zakopanem.

Puchar Świata rozpocznie się piątkowymi kwalifikacjami. W sobotę będziemy mogli śledzić zmagania w konkursie drużynowym, zaś w niedzielę w indywidualnym. Wszystkim skoczkom życzymy jak najwyższych lotów! Jednocześnie dziękujemy za zaufanie organizatorów - już po raz kolejny do produkcji śniegu użyli armatek od SUPERSNOW.

A w Wiśle tradycyjnie już jak co roku byliśmy odpowiedzialni za całą produkcję śniegu. Na szczęście, dzięki niezawodnej maszynie All Weather Snow, plusowe temperatury w listopadzie nie miały znaczenia. Skocznia była przygotowana odpowiednio i na czas, co można zobaczyć na poniższej relacji filmowej.