O nas

Kariera

Kariera

Kim jesteśmy?

SUPERSNOW S.A. to wiodący producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne SUPERSNOW pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej. SUPERSNOW posiada system jakości certyfikowany na zgodność z ISO 9001. Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 150 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

Wyślij swoje zgłoszenie

Jeśli spełniasz wymagania poniższego stanowiska i jesteś pełen zapału do pracy, wyślij swoje CV na adres: w tytule wpisując PRACA-wybrane stanowisko lub na adres:

SUPERSNOW S.A.
ul. Ks. A. Siudy 11
34-436 Maniowy

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Operator CNC

Opis stanowiska:

  • produkcja elementów w krótkich i średnich seriach na podstawie rysunku technicznego,
  • programowanie oraz ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie (MAZAK),
  • odpowiedni dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi,
  • uzbrajanie obrabiarki w narzędzia,
  • dbałość o jakość wykonywanych elementów,
  • dbałość o stan techniczny obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • obsługa tokarek CNC,
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
  • dokładność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacje należy wysłać na adres: . W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spawacz aluminium

  • spawanie aluminium,
  • przygotowanie powierzchni, elementów i części do spawania.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę MIG 131 – I aluminium lub TIG 141 – I aluminium.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym prężnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • szkolenia, podnoszenie kwalifikacji i realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • udział w ciekawych projektach w wyjątkowej branży.

Spawacz stali czarnej

  • spawanie konstrukcji ze stali czarnej,

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę MAG 135 – I.