Aktualności

Interalpin 2019

Polski producent systemów naśnieżania – firma SUPERSNOW – na nadchodzącej edycji targów Interalpin w Innsbrucku pokaże siłę swojej marki.

Już za niespełna kilka dni Innsbruck po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla najważniejszych producentów urządzeń i akcesoriów dla infrastruktury zimowej. Przed nami kolejna edycja odbywających się co dwa lata targów Interalpin – największej imprezy tej branży na świecie. 
Od 8 do 10 maja w stolicy austriackiego Tyrolu będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i nowinkami technicznymi, a przede wszystkim spotkać osobiście producentów i zacieśnić relacje biznesowe.

SUPERSNOW od wielu lat bierze udział w tym wydarzeniu, a na tegoroczną edycję przygotowano kilka nowości. Zaprezentowana zostanie armatka 700 HYBRID, w której zastosowany został zupełnie nowy zespół wodny. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom do jego bezawaryjnej pracy w każdych warunkach wykorzystuje się tylko ciśnienie i temperaturę wody, jaka jest dostarczana do urządzenia.

Kolejnymi nowościami jakie zostaną zaprezentowane na targach, i już w nadchodzącym sezonie znajdą się w gamie produktów SUPERSNOW są: nowy napęd hydrantu DV8, zawór regulacyjny RV100 oraz stacja pogodowa, która dzięki unikalnej konstrukcji pozwoli na precyzyjne przekazywanie do urządzeń aktualnych warunków pogodowych.

SUPERSNOW w ostatnich latach stała się synonimem rozwoju. Kolejnym milowym krokiem jest wprowadzenie intuicyjnego oprogramowania. Na targach Interalpin 2019 odbędzie się premiera nowego SNOWmatica - systemu zarządzania pracą urządzeń będących elementami infrastruktury naśnieżającej. Będzie można również przetestować aplikacje mobilną umożliwiającą zdalne sterowanie armatką śnieżną.