Aktualności

GARMIN WINTER SPORTS FESTIVAL

W Białce Tatrzańskiej trwają intensywne przygotowania do Garmin Winter Sports Festival – najbardziej widowiskowej imprezy odbywającej się w sezonie zimowym. Wydarzenie już od kilku lat odbywa się na Podhalu u stóp Kotelnicy Białczańskiej.

Jak co rok firma SUPERSNOW bierze czynny udział w przygotowaniach. To właśnie śnieg wyprodukowany przez nasze armatki jest wykorzystywany do stworzenia imponującej skoczni, na której później oglądać możemy popisowe występy zawodników z całego świata. Jak informuje organizator imprezy w tym roku do Białki Tatrzańskiej zawita ponad setka zawodników z wielu krajów:

W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska pojawią się reprezentacje Austrii, Algierii, Białorusi, Czech, Chorwacji, Finlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii, Słowenii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy i Włoch. Ponad setka narciarzy, snowboardzistów i specjalistów od rowerowego freestyle’u rywalizowała będzie w widowiskowej konkurencji Big Air, którą w przypadku wszystkich trzech dyscyplin opisać można tak samo: wysokie i dalekie loty oraz spektakularne ewolucje. [źródło: www.bialkatatrzanska.pl]

Główna impreza odbędzie się w sobotę 15 lutego, jednak już w piątek będzie można oglądać zawodników podczas kwalifikacji. Firma SUPERSNOW życzy wysokich lotów!