Nasza oferta

Aplikacja Mobilna SUPERSNOW

Aplikacja Mobilna SUPERSNOW

Aplikacja Mobilna SUPERSNOW to wersja mobilna scentralizowanego systemu zarządzania naśnieżaniem. Aplikacja została przygotowana specjalnie według potrzeb każdego klienta. Charakteryzuje się łatwością obsługi oraz intuicyjnym menu. System przeznaczony jest do obsługi armatek automatycznych oraz pompowni. Oprogramowanie ułatwia obsługę całego automatycznego systemu naśnieżania oraz umożliwia podgląd i sterowanie urządzeniami. Użytkownik może przy pomocy programu włączyć, wyłączyć oraz nastawić wszystkie parametry każdej armaty i kontrolować jej pracę podczas naśnieżania.

Armatki online

Wszystkie armatki są widoczne w formie kafelek na ekranie aplikacji. Program umożliwia zdalne włączanie, wyświetlanie najważniejszych parametrów a także możliwość podglądu aktualnego stanu urządzenia.

Snowmatic system

W aplikacji istnieje możliwość podglądu mapy stoku wraz z zaznaczonymi armatkami oraz łatwy dostęp do widoczności pompowni i kompresorowni. Za pomocą aplikacji operator, przewożąc armatki ratrakiem może samodzielnie dodać daną armatkę do systemu. Program jest przejrzysty intuicyjny i prosty, a przy tym zachwyca grafiką.

SERWIS 24

SERWIS 24

Dzięki zakładce SERWIS 24 operator ma możliwość zgłoszenia awarii układu. Informacja taka pojawia się w systemie monitorowania na serwerze. Operator może w zależności od posiadanej wiedzy i pojawiającej się usterki zdiagnozować problem i uszkodzony podzespół. W aplikacji istnieje możliwość słownego opisu usterki oraz dołączenie do wiadomości załącznika.